Switch Helden

Zaterdag 23 december 2023


Aankomst +/-:23:00 Prijs   + : € 13,00 tot € 18,00  
Retour Vertrektijd:03:30 Busreis inclusief entree!

Toegang vanaf 18 jaar.

ACTIE: Ga je met de bus? Dan heb je GRATIS entree!



Andere haltes op aanvraag, neem hiervoor contact op. Tijden kunnen nog veranderen.

Boeken

Deze busrit is al geweest, boeken is niet langer mogelijk.


Switch Helden

Plaatsen bezet: 0
Minimum Reizigers: 22




AgendaRSS feed

01-06-24Rowwen Hze
De Wei In
Plaatsen Bezet: 9 (Minimum van 30 reizigers nog NIET gehaald)
02-06-24Rowwen Hze
Zondag in t Zuiden
Plaatsen Bezet: 19 (Minimum van 30 reizigers nog NIET gehaald)
25-10-24Oktoberfest Arcen Plaatsen Bezet: 0 (Minimum van 25 reizigers)
26-10-24Oktoberfest Arcen Plaatsen Bezet: 0 (Minimum van 25 reizigers)

Opstapplaatsen

Retourreis + Entree + Retourreis + Entree
21:20RoermondStation€ 18,00
21:49ReuverMarkt€ 17,00
21:55BelfeldBushalte Rijksweg€ 17,00
22:02Tegelen-SteylBushalte Politiebureau€ 16,00
22:05TegelenRaadhuis€ 16,00
22:15VenloNS Station€ 16,00
22:22BlerickLambertuskerk€ 16,00
22:25BlerickBushalte Blariacumcollege€ 16,00
22:36BaarloBushalte de Molen, thv wok€ 15,00
22:42MaasbreeRotonde richting Venlo€ 13,00
22:42Kesselde Viersprong€ 15,00
Haltes worden enkel aangedaan bij voldoende aanmeldingen voor de betreffende halte, zie hier.  

Reageren