Rowwen Hze - Slotconcert

Vrijdag 1 november 2019


Aankomst +/-:20:10 Prijs   : € 11,00 tot € 18,00  
Retour Vertrektijd:01:45 Busreis zonder entree!

Rowwen Hze Slotconcert America 2019



Indien de bussen vol zijn blijven boeken! Bij voldoende animo zetten wij een extra bus in!

De genoemde tijden en haltes zijn definitief.

Boeken

Deze busrit is al geweest, boeken is niet langer mogelijk.


Rowwen Hze

Plaatsen vrij: 8
Minimum reizigers behaald




Opstapplaatsen

Retourreis ZONDER entree
18:20RoermondStation€ 18,00
18:35SwalmenBushalte Rijksweg€ 16,00
18:44ReuverMarkt€ 15,00
18:50BelfeldBushalte Rijksweg€ 14,00
18:57Tegelen-SteylBushalte Politiebureau€ 13,00
19:00TegelenRaadhuis€ 13,00
19:00t VenKerk€ 13,00
19:10VenloNS Station€ 13,00
19:10VeldenBushalte bij stoplicht€ 13,00
19:15LommBushalte Rijksweg€ 13,00
19:16BlerickLambertuskerk€ 13,00
19:18ArcenBushalte gemeentehuis€ 13,00
19:20BlerickBushalte Blariacumcollege€ 13,00
19:21ArcenHotel Rooland / Klein Vink€ 13,00
19:25Hout-BlerickBushalte Baarlosestraat€ 13,00
19:26WellerlooiBushalte Rijksweg€ 13,00
19:30TienrayKerk€ 13,00
19:30WellRijksweg, bij Rotonde€ 13,00
19:31BaarloBushalte de Molen€ 13,00
19:35GrubbenvorstRotonde Kloosterstraat€ 13,00
19:37Kesselde Viersprong€ 14,00
19:40MaasbreeRotonde richting Venlo€ 12,00
19:40MeerloKerk€ 13,00
19:42HorstBushalte Politiebureau€ 12,00
19:45SevenumKerk€ 11,00
19:45WanssumParkeerplaats€ 13,00
19:45OirloKerk€ 13,00
19:45HeldenRabobank€ 14,00
19:45HorstViaduct bij Parkhotel€ 12,00
19:50VenrayNobelstraat (bij Sligro, infobord)€ 14,00
19:50SevenumAC / Schatberg€ 12,00
19:55LeunenKerk€ 13,00
19:58VenrayPolitiebureau€ 14,00

Reageren