Rowwen Hze - Slotconcert

Zaterdag 2 november 2019


Aankomst +/-:20:10 Prijs   : € 11,00 tot € 16,00  
Retour Vertrektijd:01:45 Busreis zonder entree!

Rowwen Hze Slotconcert America 2019



Indien de bussen vol zijn blijven boeken! Bij voldoende animo zetten wij een extra bus in!

De genoemde tijden en haltes zijn definitief.

Boeken

Deze busrit is al geweest, boeken is niet langer mogelijk.


Rowwen Hze

Plaatsen vrij: 7
Minimum reizigers behaald




Opstapplaatsen

Retourreis ZONDER entree
18:25SwalmenRijksweg bij Hotel Wilhelmina€ 16,00
18:35BeeselMarkt€ 16,00
18:44ReuverMarkt€ 15,00
18:50BelfeldBushalte Rijksweg€ 14,00
18:57Tegelen-SteylBushalte Politiebureau€ 13,00
19:00TegelenRaadhuis€ 13,00
19:10VenloNS Station€ 13,00
19:16BlerickLambertuskerk€ 13,00
19:20BlerickBushalte Blariacumcollege€ 13,00
19:25Hout-BlerickBushalte Baarlosestraat€ 13,00
19:30BaarloBushalte de Molen€ 11,00
19:30SevenumKerk€ 13,00
19:31GrubbenvorstRotonde Kloosterstraat€ 13,00
19:35Kesselde Viersprong€ 12,00
19:35MaasbreeBushalte Provincialeweg€ 13,00
19:37HeldenRabobank€ 14,00
19:45HorstBushalte Politiebureau€ 14,00
19:50SevenumAC / Schatberg€ 12,00
19:58SevenumBakkersland€ 11,00

Reageren