Q-Base

Zaterdag 10 september 2011


Aankomst +/-:17:35 Prijs   : € 14,00 tot € 19,00  
Retour Vertrektijd:07:45 Busreis zonder entree!

De Q-Base busreis is ook ideaal voor alle feestgangers die met de trein komen. Wij pikken u op bij het NS Station te Venlo en verzorgen de rest van de rit naar Airport Niederrhein. 's Morgens staan de treinen alweer klaar bij terugkomst, zodat je (bijv. met OV-jaarkaart) extra goedkoop op Q-Base kan komen.

Andere haltes op aanvraag mogelijk. Tijden kunnen nog iets veranderen, afhankelijk van de aanmeldingen.




Let op dat je op station Venlo de juiste bus pakt. Je kunt onze bus herkennen aan het papier voor het raam met 'Uitgaansbus Q-BASE'. Eerdere jaren is het voorgekomen dat reizigers van de Uitgaansbus gedirigeerd werden naar duurdere bussen van een con-collega, dus zorg ervoor dat je de juist bus hebt. De chauffeur moet een namenlijst hebben waar je boeking op staat.

Let op: Tussen Eindhoven en Venlo en tussen Nijmegen en Cuijck is dit weekend treinstremming. Hou rekening met extra reistijd en zorg dat je op tijd bent om onze bus te halen!

Andere haltes op aanvraag, neem hiervoor contact op. Tijden kunnen nog veranderen.

Boeken

Deze busrit is al geweest, boeken is niet langer mogelijk.


Q-Base

Plaatsen vrij: Meer dan 25
Minimum reizigers behaald




AgendaRSS feed

14-08-21Rowwen Hze
De Wei In!
Plaatsen Bezet: 5 (Minimum van 20 reizigers nog NIET gehaald)
22-10-21Oktoberfest Arcen Plaatsen Bezet: 0 (Minimum van 24 reizigers)
23-10-21Oktoberfest Arcen Plaatsen Bezet: 0 (Minimum van 25 reizigers)
05-11-21Rowwen Hze
Slotconcert
Plaatsen Bezet: 18 (Minimum van 20 reizigers nog NIET gehaald)
06-11-21Rowwen Hze
Slotconcert
Plaatsen Vrij: Meer dan 25 (Minimum gehaald)
28-05-22Emporium Plaatsen Bezet: 0 (Minimum van 25 reizigers)
04-06-22Harmony of Hardcore Plaatsen Bezet: 0 (Minimum van 24 reizigers)

Opstapplaatsen

Retourreis ZONDER entree
15:45ReuverMarkt€ 19,00
15:50GrubbenvorstRotonde Kloosterstraat€ 17,00
15:50BelfeldBushalte Rijksweg€ 18,00
15:50HorstRotonde Venloseweg/Stationsweg€ 17,00
15:55Tegelen-SteylBushalte Politiebureau€ 17,00
16:00SevenumKerk€ 17,00
16:10MaasbreeRotonde richting Venlo€ 18,00
16:25TegelenRaadhuis€ 17,00
16:35VenloNS Station€ 17,00
16:47VeldenBushalte bij stoplicht€ 17,00
16:52LommBushalte Rijksweg€ 16,00
16:58ArcenBushalte gemeentehuis€ 15,00
17:01ArcenHotel Rooland / Klein Vink€ 15,00
17:06WellerlooiBushalte Rijksweg€ 15,00
17:10WellRijksweg, bij Rotonde€ 14,00
18:30VenrayNobelstraat (bij Sligro, infobord)€ 15,00
18:42WanssumParkeerplaats€ 15,00
Haltes worden enkel aangedaan bij voldoende aanmeldingen voor de betreffende halte, zie hier.  

Reageren